رد کردن پیوندها
جستجو کن!
بگیر و تکون بده!

دربـــاره مـــا

شرکت بین‌المللی مهندسین مشاور و بازرسی فنی جوش آزما ‌شرق به ‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت های مطرح در زمینه مشاوره فنی جوش و تست‌های غیر مخرب، از سال 1383 فعالیت تخصصی خود را به ‌صورت حرفه‌ای آغاز نمود و از ابتدای تأسیس با تکیه بردانش و مهارت نیروی انسانی متعهد و متخصص خود و با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا، خدمات منحصر به فردی را در حوزه سازه های فولادی جوشی و پیچ مهره‌ای به کارفرمایان محترم و مشاورین و طراحان عالی رتبه کشور عزیزمان به شیوه‌ای کاملاً متفاوت و مدرن ارائه نموده است تا دین خود را به سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع در این عرصه ارائه نماید.

این شرکت با بهره گیری از متدهای نوین مدیریت پروژه در قالب تکنولوژی BIM در تمامی بخش های تحت پوشش خدمات خود، بهترین و با کیفیت ترین خدمات ممکن را به کارفرمایان ارائه می دهد.

یکی از مهم‌ترین عوامل نگه‌دارنده ساختمان‌های فلزی در ارتعاشات حوادث غیرمترقبه خصوصاً زلزله، انجام جوشکاری صحیح اسکلت فلزی ساختمان با اصول علمی و فنی تخصصی و تأیید نظارت و بازرسی فنی طبق برنامه‌ریزی متناسب (Qcplan) آن می‌باشد. امید است با یاری حق‌تعالی و حمایت خردمندانه شما عزیزان با اندیشه‌ای نو و تفکری آگاهانه با رویکردی نوین در اجرای سازه‌های فلزی میهن عزیزمان ایران اسلامی بتوانیم قدمی در راستای تعالی و ارتقای کیفیت سازه‌های کشورمان برداریم.

کوکی هایی برای تجربه بهترتون در سایت وجود داره!